Shtëpi 220m² në #SHITJE në Taslixhe

320,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Korrik, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 220.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje shtëpia e pajisur me fletë poseduese, me sipërfaqe 220m² dhe 2.3 ari në Taslixhe, e cila ndodhet në afërsi të Taukbashqes.
Shtëpia ndodhet në një ndër vendet më të bukura të Prishtinës, ku ende qëndron si dëshmi e një bashkëjetese midis natyrës dhe jetesës moderne. E mobiluar në tërësi me një stil elegant, me një pamje mahnitëse përreth, freskia që sjell gjelbërimi që përqafon këtë zonë, bashkë me rrezet e diellit që depërtojnë në tërë shtëpinë, krijojnë një ambient komod dhe atmosferë qetësuese. Zona e banimit është shumë tërheqëse, një mundësi përfekte e mënyrës së jetesës që në mes të kaosit të një qyteti si Prishtina, gjen vend për relaksim poashtu edhe për argëtim!
Shtëpia është tërësisht funksionale, e ndarë në 2 kate dhe ka këtë rënditje:
– Kati i parë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë
– Kati i dytë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24091
Çmimi: 320,000 €
Sipërfaqja: 220.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, ...

240,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. S ...
5 2 270.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 420m² në #SHITJE në Matiçan

270,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. ...
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. Shtëpia është tërësisht f ...
6 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur m ...
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpi ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings