Lokal 71m² + 64m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

400,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 18 Korrik, 2023
  • 2 Banjo
  • 135.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim dhe dy banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe ka klimatizim.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, i cili ofron mundësi shfrytëzimi për veprimtari biznesore, sipas dëshirës.
Lokali për momentin është i lëshuar me qira me kontratë afatgjate.

ID e pronës: 24134
Çmimi: 400,000 €
Sipërfaqja: 135.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 112.87m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 112.87 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings