​Shtëpi 240m² në #SHITJE në Hajvali

250,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Qershor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 240.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në truall me sipërfaqe 16 Ari, në një oborr të mirëmbajtur. ​Posedon hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe lokacion të përshtatshëm për banim.
Shtëpia është e mobiluar në tërësi dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.​ Në shfrytëzim ka edhe një garazhë.
Ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo

– Kati i parë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 2 Terasa

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23742
Çmimi: 250,000 €
Sipërfaqja: 240.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 174m² në #SHITJE në Marigona Residenc...

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e ...
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moder ...
3 2 174.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Villë 190m² në #SHITJE në Brezovicë

265,000 €
Villa me sipërfaqe 190m² ndodhet në Brezovicë, afër “Apollonia 1991”. Villa ës ...
Villa me sipërfaqe 190m² ndodhet në Brezovicë, afër “Apollonia 1991”. Villa është e pajisur me fletë po ...
3 2 190.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate