Lokal 180m² + 115m² me #QIRA në Bregun e Diellit

2,200 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Qershor, 2023
  • 4 Banjo
  • 295.00 m2

Përshkrimi

​Lokali me sipërfaqe 180m² + 115m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër ‘Xhambazëve’.
​Të shfrytëzueshme ka dy hapësira të mëdha pune dhe katër tualete.
Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të kësaj natyre, me qasje direkte në rrugë kryesore.

ID e pronës: 23754
Çmimi: 2,200 € / muaji
Sipërfaqja: 295.00 m2
Banjo: 4
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 136m² me #QIRA në Mati 1

820 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 136.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 133m² me #QIRA në Mati 1

800 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 133.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 43m² me #QIRA në Mati 1

300 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
1 43.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Dardani

1,600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pu ...
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, dy hapësira më të vog ...
1 100.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate