Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Janar, 2024
  • 5 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 240.80 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk”.
Shtëpia është në ndërtim e sipër dhe ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo.
– Kati i parë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Ballkona.
Sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike. Shtëpia ka dhe hapësirë parkingu.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe shumë të qetë për banim.
*Shtëpia pritet të jetë e gatshme për banim në Dhjetor 2024.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27428
Sipërfaqja: 240.80 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings