Banesë 127.7m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Janar, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 127.70 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 127.7m² ndodhet në Emshir, në kompleksin e Bau Invest, afër Stacionit të autobusëve.
Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.
Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në fund të vitit 2024.

Çmimi i banesës është 1,250€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri. Marrëveshja mund të bëhet edhe me kompenzim.

ID e pronës: 27436
Çmimi: 1,250 € / m²
Sipërfaqja: 127.70 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings