Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Janar, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 232.63 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila është duke u ndërtuar nga Art Construction.

Koncepti i Lagjes së Artë 2 ka filluar me idenë e krijimit të një lagjeje banimi e cila do të sfidojë standardet e vendosura të ndërtimit në Kosovë, duke ofruar hapësira kualitative dhe arkitekturë bashkëkohore.

Disa nga karakteristikat e shtëpisë janë: Dritaret katër sezonale të prodhuara nga BINNI me xhama tre shtresorë dhe roleta të jashtme me rrymë. parketi më cilësor, sistemin e ngrohjes me pompë termike, nën dysheme.

Shtëpia ka këtë rënditje:
– Përdhesa : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Garazhë.
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Garderobë | 1 Utility | 2 Ballkona.

Me lokacion në Veternik dhe në afërsi me qytetin, në një zonë të qetë larg zhurmës të jetës urbane, kjo lagje është planifikuar detajisht të jetë unike dhe ekskluzive.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27595
Sipërfaqja: 232.63 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 170m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 170m² dhe 2.02 ari truall ndodhet në Veternik, afër Rezonancës. Shtëp ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² dhe 2.02 ari truall ndodhet në Veternik, afër Rezonancës. Shtëpitë është tërësisht e re ...
2 2 170.00 m2detajet
RH Real Estate

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings