Banesë 204m² në #SHITJE në Dragodan

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Janar, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 204.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 204m² ndodhet në Dragodan, në objektin e VIP Tregtia.
Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe posedon klimë.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë, garazhë dhe vendparkim të jashtëm.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 4 Dhoma gjumi (njëra me banjo) | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Depo | 3 Ballkona.
Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim, në afërsi të gjitha shërbimeve të nevojshme.

ID e pronës: 27582
Sipërfaqja: 204.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings