Shtëpi 170m² në #SHITJE në Veternik

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 170.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 170m² dhe 2.02 ari truall ndodhet në Veternik, afër Rezonancës.
Shtëpitë është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje:
– Përdhesa: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Banjo.
– Kati i 1-rë: 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Utility.
– Kulmi me sipërfaqe i cili mund të shfrytëzohet si depo.
Shtëpia ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27413
Sipërfaqja: 170.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate