Shtëpi 100m² në #SHITJE në Llapllasellë

150,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Prill, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Llapllasellë, afër ‘Lagjja Jonë’.
Shtëpia ndodhet në një lagje të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Do të ketë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes nën dysheme me rrymë, etj.
Shtëpia ndodhet në 3.83 ari truall, do të ketë dhe pishinë. Është e orientuar në të gjitha anët, gjë që i mundëson ndriçim natyral gjatë tërë ditës.
Ka këtë renditje:
| Qendrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| Terasë

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22918
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings