Banesë – Zyre 110m² me #QIRA në Rrugën B

800 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Prill, 2023
  • 2 Banjo
  • 110.00 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’.
Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me Termokos dhe 2 klima.
Ka këtë rënditje:
| 4 Hapësira pune
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Ballkon

Ndodhet në një lokacion me pamje të hapur nga rruga kryesore dhe është mjaft e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22931
Çmimi: 800 €
Sipërfaqja: 110.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 99m² me #QIRA në Emshir

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha&# ...
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha”. Banesa është tërës ...
2 2 99.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është e mobiluar me ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings