Lokal 75m² me #QIRA në Bregun e Diellit

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Mars, 2024
  • 1 Banjo
  • 75.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 75m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”.
Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike. Posedon një hapësirë pune dhe një tualet. Vlen të ceket se lokali lëshohet me invertar.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, në një zonë me frekuentim të lartë dhe ofron qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

ID e pronës: 30177
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 75.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Lokal 81m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, po ...
1 81.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 84m² me #QIRA në Mati 1

400 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
2 84.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 45m² me #QIRA në Rrugën B

350 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngro ...
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon ...
1 45.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings