Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 85.00 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan.
Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, vendparkim si dhe oborr të mirëmbajtur.
Ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma të fjetjes | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Posedon dhe klimë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme për banorë.

ID e pronës: 30164
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 85.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksio ...
2 1 85.00 m2detajet

Shtëpi 200m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërn...

1,300 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Lagjen Chelsea Point, në Bërnicë. Shtëpia ndodhet në ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Lagjen Chelsea Point, në Bërnicë. Shtëpia ndodhet në një truall prej 3.5 ari, ...
3 2 200.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings