Banesë 66.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

115,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 66.40 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 66.4m² ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘Ismail Qemajli’. Është e orientuar nga perëndimi.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, e pajisur me fletë poseduese. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndërtesa në të cilën ndodhet banesa posedon dy ashensor dhe hapësirë parkingu.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të shkollës Ismail Qemali, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit, qasje në linja të trafikut urban, dhe shumë shërbime esenciale të tjera të nevojshme për banorë.

ID e pronës: 23297
Çmimi: 115,000 €
Sipërfaqja: 66.40 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings