Truall 23.29 ari në #SHITJE në Prevallë

11,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2023
  • 2,329.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 23.29 ari ndodhet në Prevallë, në komunën e Prizrenit. Është i pajisur me fletë poseduese.
Trualli është i pozicionuar në një lokacion shumë të përshtatshëm gjeografik, me qasje direkte në rrugë kryesore.
Gjendet në afërsi të Maleve të Sharrit dhe ka një pamje të mahnitshme.

Çmimi për ari është 11,500€.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23319
Çmimi: 11,500 € / ari
Sipërfaqja: 2,329.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings