Banesa 71.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

1,200 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Korrik, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 71.40 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Famis’ ne Bregun e Diellit.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe posedon sistem të ngrohjes me rrymë, ashensor, parking për banorë, etj.
Banesa e ka orientimin Jug-perëndim dhe ndodhet në katin e 2-të.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| Dhomë gjumi
| Banjo
| Ballkon
*Kontrata për këtë pronë bëhet tek Avokati.

ID e pronës: 20458
Çmimi: 1,200 € /m²
Sipërfaqja: 71.40 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 124.73m² në #SHITJE te Prishtine e Re

950 € / m²
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa është e orientuar nga lindj ...
3 2 124.73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun ...

270,000 €
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse ...
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse është pjesërisht i mobil ...
3 2 258.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 110m² në #SHITJE në Emshir

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me f ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me fletë poseduese. Banesa ës ...
3 1 110.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings