Banesa 71.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

1,200 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Korrik, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 71.40 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Famis’ ne Bregun e Diellit.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe posedon sistem të ngrohjes me rrymë, ashensor, parking për banorë, etj.
Banesa e ka orientimin Jug-perëndim dhe ndodhet në katin e 2-të.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| Dhomë gjumi
| Banjo
| Ballkon
*Kontrata për këtë pronë bëhet tek Avokati.

ID e pronës: 20458
Çmimi: 1,200 € /m²
Sipërfaqja: 71.40 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Në shitje

Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence& ...
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Univ ...
2 1 81.45 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings