Truall 1.4 Hektar në #SHITJE në Obiliq

4,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Gusht, 2022
  • 14,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”.
Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kryesore.
• Infrastrukturë të plotë
• Dokumentacion në rregull
• Fletë poseduese
• 5 minuta larg Prishtinës dhe Obiliqit
• Qasje të shpejtë në Autostradën “Dr.Ibrahim Rugova”.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20483
Çmimi: 4,500 € / ari
Sipërfaqja: 14,000.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 20.7 ari në #SHITJE në Obiliq

6,000 € / ari
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 20.7 ari me lokacion në Obiliq. Trualli ka infrast ...
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 20.7 ari me lokacion në Obiliq. Trualli ka infrastrukturë të plotë, qasje d ...
2,070.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 3.58 Ha në #SHITJE në Obiliq

6,800 € / ari
Kjo pronë me gjatësi 535 metra dhe gjerësi 67 metra, e pajisur me fletë poseduese, është e ...
Kjo pronë me gjatësi 535 metra dhe gjerësi 67 metra, e pajisur me fletë poseduese, është e vendosur përgjatë rrugës ...
35,800.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1.96 Hektar në #SHITJE në Mazgit

4,200 € / ari
Trualli me sipërfaqe 1.96 Hektar ndodhet në Mazit, afër ‘Leoni Ranch’. Ka flet ...
Trualli me sipërfaqe 1.96 Hektar ndodhet në Mazit, afër ‘Leoni Ranch’. Ka fletë poseduese dhe infrastru ...
19,600.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings