Dupleks 161.6m² në #SHITJE në Mati 1

1,230 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 28 Korrik, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 161.60 m2

Përshkrimi

Dupleksi është i tipit ‘Green House’ dhe ndodhet në kompleksin “Gjuma e parë”, të ndërtuar nga “Gjuma LLC”.
Objekti është i ndërtuar me cilësi të lartë duke ofruar izolim akustik dhe termik, dritare PVC me xhama 4 stinor, roleta të jashtme elektrike SCHÜCO, etj. Ndodhet në një lokacion të mirë, si dhe është afër rrugës A, rrugës C, Shkollës fillore ‘Pavarësia’, Qendrës së Mjekësisë Familjare.
Dupleksi do të ketë sistem të ngrohjes me rrymë, ashensor, parking të mjaftueshëm, dhe do të ofrojë kushte shumë të mira për banim.
• Kati i 1-rë dhe i 2-të
Dupleksi ka këtë rënditje:
– Kati i 1-rë
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| Dhomë pune
| Ballkon 55m²

– Kati i 2-të
| 4 dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| Depo

*Dupleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në muajin Shtator.

Çmimi: 1,200€ /m²

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20452
Çmimi: 1,230 € /m²
Sipërfaqja: 161.60 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Në shitje

Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence& ...
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Univ ...
2 1 81.45 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings