Shtëpi 174m² në #SHITJE në Marigona Residence

390,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Maj, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 174.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe elegante, me mobile të kualitetit të lartë, e orientuar në Lindje-Jug-Perëndim duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë ditës.
Ka këtë rënditje: – Përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Tualet, dhe – Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (1 Master bedroom) | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Shtëpia ndodhet në një truall me sipërfaqe prej 2.68 ari, me një oborr tejet të mirëmbajtur. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike të brendit Daikin.
Shtëpia ndodhet në një lagje ku luksi dhe siguria bashkohen. Me siguri të lartë, mbikëqyrje 24/7, ndriçim, gjelbërim të shumtë, shkolla, dyqane dhe hotelin e njohur Four Points by Sheraton, kjo lagje plotëson të gjitha nevojat për çdo familje.

ID e pronës: 30987
Çmimi: 390,000 €
Sipërfaqja: 174.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Villë 190m² në #SHITJE në Brezovicë

265,000 €
Villa me sipërfaqe 190m² ndodhet në Brezovicë, afër “Apollonia 1991”. Villa ës ...
Villa me sipërfaqe 190m² ndodhet në Brezovicë, afër “Apollonia 1991”. Villa është e pajisur me fletë po ...
3 2 190.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings