Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QIRA në Marigona Hill

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 245.00 m2

Përshkrimi

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill.

Banesa është tërësisht e re dhe pjesërisht e mobiluar, por mund të mobilohet e gjitha sipas kërkesës së klientit. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.

Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me treyzari dhe depo | 2 Dhoma gjumi| 2 Banjo | 1 Tualet | 1 Utility | Tarasa 90m².

Banesa ndodhet në një lagje moderne dhe të re, duke përfshirë shtigje ecjeje, fusha sportive, dhe kënde lojërash për fëmijë. Do të ndërtohet edhe shtegu që shpie nga lagjja, drejt liqenit Badovc dhe Parkut të Gërmisë. Do të ketë dhe “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore etj. Në lagjen ‘Marigona Hill’ është veçuar parcela për çerdhen e lagjes, e cila do t’i jepet nën menaxhim Komunës së Prishtinës.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31010
Sipërfaqja: 245.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 103m² me #QIRA në Pejton

1,100 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
3 1 103.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings