click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Rruga B

Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 45m² me #QIRA në Rrugën B

350 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngro ...
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon ...
1 45.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Rrugën B

Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Rrugën B, tek Muharrem Fejza. Banesa është tërësisht f ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Rrugën B, tek Muharrem Fejza. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar ...
2 1 85.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 113m² me #QIRA te Rruga ...

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 113m² ndodhet te Rruga B, në rrugën Muharrem Fejza. Banesa posedon 4 h ...
Banesa me sipërfaqe 113m² ndodhet te Rruga B, në rrugën Muharrem Fejza. Banesa posedon 4 hapësira pune, kuzhinë me ...
3 1 113.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 104m² me #QIRA në Rrugën B

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 104m² ndodhet Rrugën B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Lokali posedon nj ...
Lokali me sipërfaqe 104m² ndodhet Rrugën B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, ...
1 104.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 102m² me #QIRA në Rrugën...

550 € / muaji
Banesa ndodhet në Rrugën B, në kompleksin e KAWA Group. Banesa ka sistemin e ngrohjes me T ...
Banesa ndodhet në Rrugën B, në kompleksin e KAWA Group. Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe posedon ashen ...
1 102.00 m2detajet
RH Real Estate
Lokal
Në shitje

Lokal – Zyre 130m² në #SHITJE te Rruga...

156,000 €
Lokali ndodhet në Rrugën B, mbrapa Royal Mall-it, në kompleksin e ‘Alko Impex’ ...
Lokali ndodhet në Rrugën B, mbrapa Royal Mall-it, në kompleksin e ‘Alko Impex’. Lokali posedon nje hapë ...
1 130.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Posedon ashensor ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Posedon ashensor dhe vendparkim të mjaftu ...
1 65.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 110m² me #QIRA në Rrugën...

800 €
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngro ...
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me Termokos dhe 2 kl ...
2 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal – Zyre 500m² me #QIRA në Rrugën ...

7,500 €
Lokali ndodhet në Rrugën B, afër Maxi 24. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm pë ...
Lokali ndodhet në Rrugën B, afër Maxi 24. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillime të veprimtari ...
1 500.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 108m² në #SHITJE në Rrugën B

3,100 € / m²
Lokali ndodhet në katin e parë të ndërtesës si dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm ...
Lokali ndodhet në katin e parë të ndërtesës si dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe shumë të frekuentuar ...
1 108.00 m2detajet

Compare Listings