Banesa 100.2m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel Exin’, Emshir

165,000 €
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 12, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 100.20 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit të autobusëve.
Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje të reja dhe tejet të bukura, kamin elektrik, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale. Është e dizajnuar dhe e punuar gjithçka ekstra si: dyert, parketi, banjot, ballkoni i cili përfshin kuzhinë të veçantë, etj.
Banesa ka: fletën poseduese, izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë dhe shumë shpejt do të behet kyçja me Termokos, etj.
Objekti posedon: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, pranimin teknik, etj.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.

*Banesa ka garazhë (rreth 15m²) dhe depo të cilat përfshihen në çmim. Mund të blihet dhe përmes bankës sepse ka fletën poseduese.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 21627
Price: 165,000 €
Property Size: 100.20 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings