Truall 1 hektar në #SHITJE në Llapllasellë

13,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Mars, 2023
  • 10,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli ndodhet në Llapllasellë – Graçanicë, afër ‘Hotel Emerald’. Është i pajisur me fletë poseduese, ka infrastrukturë të plotë, duke përfshirë rrugën, rrymën, ujin dhe kanalizimin. Ka qasje të shpejtë në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.
Trualli është shumë i përshtatshëm për banim ose për zhvillimin e ndonjë veprimtarie afariste.
🟥 Rruga
🟨 Trualli

*Trualli ka mundësi ndarjeje në sipërfaqe më të vogël, varësisht nga kërkesa e klientit.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21645
Çmimi: 13,000 €
Sipërfaqja: 10,000.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Leje ndërtimi

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 79.13 ari në #SHITJE në Gushtericë e ...

2,000 € / ari
Trualli me sipërfaqe 79.13 ari ndodhet në Gushtericë të Epërme, në komunën e Graçanicës, n ...
Trualli me sipërfaqe 79.13 ari ndodhet në Gushtericë të Epërme, në komunën e Graçanicës, në afërsi të Restaurant An ...
7,913.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 34 ari në #SHITJE në Preoc

Trualli me sipërfaqe 34 ari ndodhet në Preoc në komunën e Graçanicës, afër ‘Bankës T ...
Trualli me sipërfaqe 34 ari ndodhet në Preoc në komunën e Graçanicës, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fle ...
3,400.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Troje në #SHITJE në Suhadoll

9,800 € / ari
Trojet me sipërfaqe nga 14 ari deri në 97 ari ndodhen në Suhadoll, në Komunën e Graçanicës ...
Trojet me sipërfaqe nga 14 ari deri në 97 ari ndodhen në Suhadoll, në Komunën e Graçanicës, afër Marigona Residence ...
Troje
Në shitje

Truall 25 ari në #SHITJE në Preoc

14,000 € / ari
Trualli ndodhet në Preoc – Graçanicë, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fletë poseduese dhe in ...
Trualli ndodhet në Preoc – Graçanicë, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë (uj ...
2,500.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings