Shtëpi 530m² me #QIRA në Taslixhe

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Janar, 2024
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 530.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes.
Shtëpia është e pozicionuar në truall prej 2.16 ari. Është e orientuar në jug-lindje. ​Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, me pelet dhe me naftë.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pjesërisht e mobiluar, e ndarë në 4 kate dhe ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë posedon: 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Garazha | 2 Ballkona.
– Kati i parë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë e madhe e cila ofron pamje të mrekullueshme të qytetit.
– Kati i dytë posedon: Qëndrimi ditor | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona.
– Kati i tretë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | Oborri.
Shtëpia është shumë e përshtatshme për banim apo për shfrytëzim si zyre.
Ndodhet në një ndër vendet më të bukura të Prishtinës, në një zonë shumë të qetë, në afërsi me shkolla dhe parqe si Taukbashqja dhe Gërmia, si dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27332
Sipërfaqja: 530.00 m2
Dhoma: 8
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 174m² me #QIRA në Marigona Residence

1,400 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e ...
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moder ...
3 2.5 174.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

700 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings