Shtëpi 100m² dhe truall 49.63 ari në #SHITJE në Novobërdë

180,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

​Shtëpia me sipërfaqe 100m² dhe trualli 49.63 ari ndodhet në Novobërdë, afër objektit të Komunës së Novobërdës.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në tërësi. Sistemin e ngrohjes e ka me dru, me kamin.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë.
Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturë të plotë qasje në rrugë, ujësjellës, kanializim si dhe lidhje me energji elektrike.
Ndodhen në një lokacion tejet të qetë dhe të përshtatshëm, të rrethuar me gjelbërim dhe me ajër të pastër.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27352
Çmimi: 180,000 €
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Villë 251m² në #SHITJE në Makresh

210,000 €
Villa me sipërfaqe 251m² dhe me sipërfaqe trualli 13 ari ndodhet në Makresh. Ndodhet në nj ...
Villa me sipërfaqe 251m² dhe me sipërfaqe trualli 13 ari ndodhet në Makresh. Ndodhet në një kompleks i cili ofron s ...
3 2 251.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 80.43 ari në #SHITJE në Novobërdë

3,500 € / ari
​Trualli me sipërfaqe 80.43 Ari ndodhet në Novobërdë, afër Kalasë së Novobërdës. Është i p ...
​Trualli me sipërfaqe 80.43 Ari ndodhet në Novobërdë, afër Kalasë së Novobërdës. Është i pajisur me fletë poseduese ...
8,043.00 m2detajet
RH Real Estate
Troje
Në shitje

Truall 43 ari në #SHITJE në Novobërdë

Trualli ndodhet në Izvor, në Komunën e Novobërdës. Është i pajisur me fletë poseduese. Tru ...
Trualli ndodhet në Izvor, në Komunën e Novobërdës. Është i pajisur me fletë poseduese. Trualli është i përshtatshëm ...
4,300.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 90 ari në #SHITJE në Novobërdë

Trualli ndodhet në Izvor, në Komunën e Novobërdës. Është i pajisur me fletë poseduese. Tru ...
Trualli ndodhet në Izvor, në Komunën e Novobërdës. Është i pajisur me fletë poseduese. Trualli është i përshtatshëm ...
9,000.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings