Shtëpi 450m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Maj, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 5 Banjo
  • 450.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen ‘Qëndresa’, afër ‘Bau Market’. Shtëpia ndodhet në 4.2 ari truall dhe është gjithësej 3 katëshe.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje me pelet dhe dru, garazhë private dhe vendparkim, etj.
Ka këtë renditje:
Kati bodrum:
| Qëndrim ditor veror
| Kuzhinë verore
| 1 Banjo
| 1 Garazhë për 2 vetura

Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi (Master Bedroom)
| 2 Banjo

Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Kati i 2-të:
| 2 Dhoma
| 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23130
Sipërfaqja: 450.00 m2
Dhoma: 9
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 5
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings