Shtëpi 235m² në #SHITJE në Chelsea Point, Bërnicë

1,200 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Mars, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 235 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e mobiluar me mobile moderne, ka ngrohje me rrymë, ndriçim të lartë, pamje të bukur me gjelbërim, 3.2 ari oborr, si dhe ka çasje në linjë të autobusit të qytetit.

Shtëpia ka këtë renditje:

– Bodrumi:
• 2 Hapësira
• Garazhë

– Kati përdhesë:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari

– Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi (njëra master bedroom)
• 2 Banjo

– Kati nënkulm:
• Dhomë gjumi (mund të shfrytezohet dhe për zyre)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22019
Çmimi: 1,200 €
Sipërfaqja: 235 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240m² + 50m² në #SHITJE në ‘Cit...

340,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘City Home’, lagje kjo e cila po ndërtohet me 70% nd ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘City Home’, lagje kjo e cila po ndërtohet me 70% ndërtim dhe 30% hapësirë pë ...
4 4 290 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Banesa 119m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

150,000 €
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, objekti i MAB Project. Ndodhet në lagje të përshtatshm ...
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, objekti i MAB Project. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Është e mobi ...
2 2 119 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 150.22m² në #SHITJE në Lagjen e Profe...

385,000 €
Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall d ...
Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall dhe është e pajisur me fle ...
4 2 150 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 202m² në #SHITJE në lagjen Nic, Çagll...

255,000 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari, ka dhe fletën p ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari, ka dhe fletën poseduese. Shtëpia është t ...
3 3 202 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings