Penthouse 221.2m² në #SHITJE në Emshir

271,500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Mars, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 221 m2

Përshkrimi

Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”.
Banesa ka sipërfaqe bruto 221.2m², ku sipërfaqe banimi janë 151.2m², ndërsa sipërfaqe terase janë 70m².
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa ka: fletën poseduese, izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, parket Bungu, kaminë etj.
Banesa është e mobiluar me shumë shije, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale.
Objekti posedon: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, pranimin teknik, etj.
• Kati i 7-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• Gardërobë
• 2 Banjo
• Depo
• Terasë

ID e pronës: 22040
Çmimi: 271,500 €
Sipërfaqja: 221 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 73.36m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 €
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 68.42m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 68 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në komple ...
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living&# ...
Banesa
Në shitje

Banesë – Duplex 187m² në #SHITJE në Dr...

1,650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit ...
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arti Group. Banesa është ...
3 2 187 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings