Penthouse në #SHITJE ose me #QIRA në NARTEL CENTER.

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Maj, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 300.00 m2

Përshkrimi

Banesa ka sipërfaqe bruto 300m², ku sipërfaqe banimi janë 230m², ndërsa sipërfaqe terase janë 70 m².
Ka orientim Lindje, Jug dhe Perëndim dhe është në katin e 17-të.
Objekti ka: Izolim akustik, Izolim termik, Dritare katër sezonale, fshesë qëndrore e vendosur në mur, ngrohje qëndrore nën dysheme etj.
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 4 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
• 3 Banjo
• Terasë 70m² e cila e rrethon banesën.
Çmimi për qira : 1600€
Çmimi për shitje sipas marrëveshjes.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 18885
Sipërfaqja: 300.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings