Objekti 1000m² me #QIRA në Qendër

3,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1,000.00 m2

Përshkrimi

Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë.
Inventari i objektit përmban: 18 kamera, alarm, agregat, 20 klima etj.
Objekti gjendet në lokacion të mirë dhe është shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 18895
Çmimi: 3,500 € / muaji
Sipërfaqja: 1,000.00 m2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt Afarist 650m² me QIRA në Magjistralen...

4,200 €
Objekti ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Është i ndarë ...
Objekti ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Është i ndarë në katin përdhesë dhe dy ...
2 650.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings