Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

55,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Nëntor, 2023
  • 1 Banjo
  • 32.00 m2

Përshkrimi

Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Bregun e Diellit.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Garsonjerka ka sistem të ngrohjes me Termokos, hapësira gjelbëruese, parking të mjaftueshëm dhe qasje të shpejtë në qendër.
Garsonjerka ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Banjo.
Banesa ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim.

ID e pronës: 26617
Çmimi: 55,000 €
Sipërfaqja: 32.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings