Kat shtëpie 104m² me #QIRA në Dragodan

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 104.00 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio.
Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, ka ngrohje qëndrore me pelet, vendparkim si dhe oborr të mirëmbajtur.
Ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma të fjetjes | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Gjendet në një lagje të qetë dhe të përshtatshme për banim, në afërsi të Ambasadave, shkollave, dhe shumë shërbimeve të tjera.

ID e pronës: 26578
Sipërfaqja: 104.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 65m² me #QIRA në Emshir

300 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendror ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendrore me pompë termike. Ka ob ...
1 1 65.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 115m² me #QIRA në Dragodan

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobi ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë ...
2 1 115.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

2,350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërës ...
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pose ...
3 400.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 120m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e përbërë nga pesë hapësira ...
1 120.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings