Banesë 84.16m² në #SHITJE te Prishtina e Re

930 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 84.16 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 84.16m² ndodhet tek Prishtina e Re, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga ‘Dream Palace’, afër Hotel International.
Kompleksi është duke u ndërtuar me një arkitekturë moderne dhe me standard të lartë ndërtimi. Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundoj në fund të vitit 2024.
Disa nga karakteristikat e banesës janë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresorë, parket dhe fasadë ventiluese. Sistemin e ngrohjes nën dysheme me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Ballkon.
Objekti do të posedoj ashensorë, hapësirë të mjaftueshme parkingu për banorë si dhe hapësira gjelbëruese.
Ndodhet në një lokacion në zhvillim e sipër e shumë të përshtatshëm për banim, me qasje shumë të lehtë në Veternik dhe magjistrale.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26934
Çmimi: 930 € / m²
Sipërfaqja: 84.16 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings