Banesë 62.48m² në #SHITJE te Prishtina e Re

930 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Dhjetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 62.48 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 62.48m² ndodhet tek Prishtina e Re, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga ‘Dream Palace’, afër Hotel International.
Kompleksi është duke u ndërtuar me një arkitekturë moderne dhe me standard të lartë ndërtimi. Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundoj në fund të vitit 2024.
Disa nga karakteristikat e banesës janë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresorë, parket dhe fasadë ventiluese. Sistemin e ngrohjes nën dysheme me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Objekti do të posedoj ashensorë, hapësirë të mjaftueshme parkingu për banorë si dhe hapësira gjelbëruese.
Ndodhet në një lokacion në zhvillim e sipër e shumë të përshtatshëm për banim, me qasje shumë të lehtë në Veternik dhe magjistrale.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26942
Çmimi: 930 € / m²
Sipërfaqja: 62.48 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings