click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Prishtina e Re

Banesa
Me qira

Banesa 90m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë F&A Construction te Prishtina e Re, afër Spit ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë F&A Construction te Prishtina e Re, afër Spitalit Amerikan. Banesa ësh ...
2 1 90 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 110m² me #QIRA në ‘Linda Premiu...

700 €
Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e n ...
Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me energji e ...
3 1 110 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa të tipeve të ndryshme në #SHITJE te P...

1,200 € / m²
Banesat ndodhen në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërt ...
Banesat ndodhen në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërtuar nga ‘Delta Inve ...
Banesa
Në shitje

Banesa 118m² në #SHITJE në kompleksin e R...

189,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A. Banesa ...
3 2 118 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 118m² me #QIRA në kompleksin e ‘...

750 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A. Banesa ...
3 1 118 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 69.07m² në #SHITJE në kompleksin ‘City...

Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur n ...
Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prishtinës së ...
1 69 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 82.03m² në #SHITJE në kompleksin ‘Cit...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e ve ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prish ...
2 1 82 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 105.13m² në #SHITJE në kompleksin ‘Ci...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e ve ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prish ...
3 1 105 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 170m² në #SHITJE te Prishtina e Re.

1,100 € /m²
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projekt ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrug ...
3 1 170 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 38m² me #QIRA tek Prishtina e Re

300 € /muaji
Zyrja ndodhet në objektin e ndërtuar nga VG Construction afër Pallatit të Drejtësisë tek P ...
Zyrja ndodhet në objektin e ndërtuar nga VG Construction afër Pallatit të Drejtësisë tek Prishtina e Re. Zyrja pose ...
1 38 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 88.76m² në #SHITJE në ANNA Residence,...

750 € / m²
Banesa ndodhet në ‘ANNA Residence’ e cila është duke u ndërtuar nga kompanitë ...
Banesa ndodhet në ‘ANNA Residence’ e cila është duke u ndërtuar nga kompanitë ‘2BA British Buildi ...
2 1 89 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings