Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Nëntor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 58.81 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të shkollës Ismail Qemali, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit, qasje në linja të trafikut urban, dhe shumë shërbime esenciale të tjera të nevojshme për banorë.

ID e pronës: 26709
Sipërfaqja: 58.81 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 159.6m² në #SHITJE te Mati 1

239,000 €
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “ ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Fle ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE n...

375,000 €
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigo ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet n ...
3 3 291.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Truall 9.4 ari në #SHITJE në Sofali

179,000 €
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trua ...
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trualli ka infrastrukturë të ...
940.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings