Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda Premium Residence’, Prishtina e Re

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 113.32 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prishtina e Re.
Banesa është e orientuar nga Lindja dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 3 Dhomë gjumi | 2 Banjo | 1 Tualet |1 Depo | 1 Ballkon.
Kontrata e blerjes bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26727
Sipërfaqja: 113.32 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings