Banesë 112.6m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,100 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Nëntor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 112.60 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 112.6m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin e ndërtuar nga Liridoni Construction, afër Gjykatës.
Banesa është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim. Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26333
Çmimi: 1,100 € / m²
Sipërfaqja: 112.60 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings