Penthouse – Duplex 222m² + 230m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

400,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Mars, 2024
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 452.00 m2

Përshkrimi

Penthouse – Duplex me sipërfaqe banimi 222m² dhe terasë 230m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin i cili eshte duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacionit të autobusëve.

Pritshmëritë tuaja do të jenë të plotësuara nga mënyra luksoze e jetesës në një ambient komod e shumë privat. Përjetoni përzierjen e përsosur të rehatisë dhe ekskluzivitetit. Ngritni jetesën tuaj me një prekje stili që shkon përtej të zakonshmes.

Karakteristikat kryesore që do të ketë penthouse janë izolimi termik dhe akustik, dritare antracid me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë dhe shumë shpejt do të bëhet kyçja me Termokos, fasadë ventilluse, parket bungu, etj. Objekti do të ketë: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.

Penthouse është e organizuar në katin e parë të banesës me sipërfaqe banimi 121.39m² dhe terasë 43.77m² duke përmbajtur qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një depo, terasën 43.77m², dhe në katin e dytë me sipërfaqe banimi 100.61m² dhe terasë 186.23m² i cili përmban tri dhoma gjumi (njëra me garderobë dhe secila dhomë ka banjon personale), tri banjo, terasë 186.23m².

Kjo rënditje jep hapsirë për fleksibilitet për një familje në rritje, akomodim të mysafirëve si dhe për manovrime të ndryshme brenda shijeve tuaja. I vendosur në majë të një ndërtese e cila po ndërtohet me përkushtim dhe cilësi të lartë, duke ju bërë të ndiheni si në shtëpi, ky apartament sjell pamje gjithëpërfshirëse panoramike të qytetit. Terasa me sipërfaqe të bollshme është një tjetër veçanti që posedon kjo banesë, duke ju lejuar të shijoni kënaqësitë që sjell çdo stinë e vitit, flladin e verës por edhe madhështinë e borës së bardhë kur mbulon Prishtinën. Lokacioni patjetër që është një përparësi që vlen të ceket, me qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit dhe duke qenë afër destinacioneve kryesore të cilat janë pjesë e pandashme për të përmbushur rutinën dhe nevojat tuaja ditore.

*Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë e gatshme në fund të vitit 2024. Në çmim përfshihen 2 garazha dhe 2 depo.

ID e pronës: 26340
Çmimi: 400,000 €
Sipërfaqja: 452.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings