Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 18 Prill, 2023

Përshkrimi

Rrugës C po i shtohet një objekt i veçantë, shumë modern dhe luksoz. Ky kompleks krenohet me cilësinë më të lartë të ndërtimit, me arkitekturën moderne që nxjerr elegancë dhe sofistikim. I planifikuar për të përfshirë hapësira të gjelbra dhe një kënd lojrash për fëmijë, ky kompleks ofron ekuilibrin perfekt të luksit dhe komoditetit. Me vetëm 2 banesa për kat, banorët mund të shijojnë qetësinë dhe privatësinë që meritojnë. Ndërtesa do të ketë dy ashensorë për katet e banimit. Banesat do të kenë lartësinë prej 3.2 metra, ndërsa lokalet ofrojnë edhe më shumë lartësi prej 4.5 metra.

Duke i kushtuar vëmendje detajeve, çdo banesë në këtë kompleks banesor do të jetë e pajisur me izolim termik dhe akustik, duke siguruar që banorët të ndihen rehat dhe të mbrojtur nga zhurmat e jashtme dhe ndryshimet e temperaturës. Dritaret do të janë me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, duke rritur më tej izolimin dhe efikasitetin e energjisë. Për komoditet të shtuar, sistemi i ngrohjes i të gjitha banesave do të jetë nën dysheme, duke krijuar një atmosferë të këndshme dhe me mundësi të shfrytëzimit maksimal të hapësirave. Së fundi, fasada ventiluese e ndërtesës rrit bukurinë e strukturës duke promovuar efikasitetin dhe qëndrueshmërinë e energjisë.

Tipet e banesave janë:
– Tipi 68.42m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 73.36m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.
– Tipi 99.63m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 99.63m² + 17.7m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 17.7m² Terasë.
– Tipi Duplex 112.18m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona.
– Tipi 128.19m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 2 Ballkona.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në fund të vitit 2024.

Çmimi i banesave është 1,250€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri.

Fros Living do të jetë më shumë se një ndërtesë banimi, thjesht një kryevepër e arkitekturës moderne që ofron më të mirën në rehati, privatësi dhe luks. Mos e humbisni mundësinë për të jetuar në një nga ndërtesat më luksoze dhe moderne të banimit në qytet. Përjetoni bukurinë dhe komoditetin e Fros Living për veten tuaj.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22518
Çmimi: 1,250 € / m²
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te Prishtina e Re. Kompleks ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.3m² në #SHITJE te ‘Park Resi...

96,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtu ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtuar nga Berisha Group. Obj ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 93 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

130,000 €
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘ ...
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘Ismail Qemajli’. Ë ...
2 1 66 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings