Banesë 118m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 118.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë.
Banesa është e orientuar në lindje dhe perëndim, si dhe ofron një pamje të hapur të Prishtinës.
Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë vendparkimi.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të qendrës dhe shërbimeve të ndryshme esenciale.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26762
Çmimi: 500 € / muaji
Sipërfaqja: 118.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 99m² me #QIRA në Emshir

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha&# ...
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha”. Banesa është tërës ...
2 2 99.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është e mobiluar me ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings