Banesë 118m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 118.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë.
Banesa është e orientuar në lindje dhe perëndim, si dhe ofron një pamje të hapur të Prishtinës.
Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë vendparkimi.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të qendrës dhe shërbimeve të ndryshme esenciale.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26762
Çmimi: 500 € / muaji
Sipërfaqja: 118.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings