Banesa 86m² në #SHITJE në Tophane

107,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Gusht, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Tophane, afër ‘ENG Invest’.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe posedon sistem të ngrohjes me rrymë, ashensor, parking për banorë, etj.
Banesa ndodhet në katin e 6-të.
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• 1 Wc
• 1 Ballkon
*Kontrata për këtë pronë bëhet tek Avokati.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20556
Çmimi: 107,000 €
Sipërfaqja: 86.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 86m² në #SHITJE në Dragodan

115,000 €
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. Banesa e orientuar në lin ...
2 1 86.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings