Shtëpi 245.61m² në #SHITJE në Kodrën e Trimave

185,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Gusht, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 245.61 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Kodrën e Trimave, afër Hotel ‘Princi i Arbërit’.
Shtëpia është e mobiluar me mobile tejet të bukura, sistemin e ngrohjes qëndrore me rrymë, dhe ka parking të jashtëm.
Shtëpia ka sistemin e alarmit, si dhe është në një lokacion të qetë për banim, në afërsi ka transportin urban dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Kati Përdhesë:
• Qëndrimin ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Banjo
• Depo

Kati i 1-rë:
• 4 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
• 2 Banjo
• 2 Ballkona

ID e pronës: 20567
Çmimi: 185,000 €
Sipërfaqja: 245.61 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 265m² + 30m² në #SHITJE në Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. S ...
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Shtëpia është tërësisht fu ...
3 2 295.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 320m² në #SHITJE në Sofali

439,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e v ...
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e vendosur në truall prej 12 ...
5 3 320.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2 299.81 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

420,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2.5 299.81 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings