Banesa 136 m² në #SHITJE në Dragodan

145,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 136 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Villat 4 katëshe, ndërtim i “Arbëria Com”.
Banesa është e mobiluar në tërësi, ka klimë, sistem të ngrohjes me rrymë, pamje të hapur të qytetit, etj.
• Kati i 1-rë
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 19734
Çmimi: 145,000 €
Sipërfaqja: 136 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një l ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtat ...
3 2 110 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa – Duplex 135m² në #SHITJE në Br...

Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
3 1 135 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 94m² në #SHITJE në Lagjen ‘Kodr...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ̵ ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhet ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 100.2m² në #SHITJE në objektin e R...

150,000 €
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit ...
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ndo ...
3 2 100 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings