Lokal 115m² me #QIRA në Dragodan.

650 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Dhjetor, 2022
  • 2 Banjo
  • 115.00 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në Dragodan, afër Komunës së re.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka një rënditje të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste si ordinancë, fizioterapi, etj.
Lokali posedon sistemin e ngrohjes me klimë, sistem alarmi, recepsion, etj, dhe përbëhet nga:
| Recepsioni
| 1 Sallë
| 2 Dhoma
| Kuzhinë
| 2 Banjo

*Lokali lëshohet vetëm me invertar i cili duhet të blihet me çmim prej 10,000€.

Çmimi i qirasë: 650€ / muaj

ID e pronës: 19686
Çmimi: 650 € / muaji
Sipërfaqja: 115.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 285m² me #QIRA në Rrugën C

4,500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Pose ...
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Posedon një hapësirë të madhe ...
2 285.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 360m² me #QIRA në Çagllavicë

2,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i për ...
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin ...
1 360.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings