Shtëpi 200m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërnicë

1,300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Mars, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Lagjen Chelsea Point, në Bërnicë.
Shtëpia ndodhet në një truall prej 3.5 ari, me hapësira gjelbëruese dhe hapësirë për parking. Është e orientuar në çdo anë duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë kohës.
Shtëpia është e ndarë dhe e rënditur në:
– Kati përdhesë : Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo.
– Kati i parë: 3 Dhoma gjumi (njëra me garderobë) | 1 Banjo.
– Kati i dytë (nënkulmi) : Hapësirë e shfrytëzueshme për qëllime të ndryshme.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike me kalldajë nga brendi Viessmann.
Ndodhet në një lagje private, me standarde të larta dhe me një stil anglez të dizajnit, në një pjesë të qetë dhe të rrethuar nga natyra dhe ajri i pastër, duke ofruar një jetesë të rehatshme për banorë.

ID e pronës: 30062
Çmimi: 1,300 € / muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksio ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings