Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir.
Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në mënyrë moderne. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje:
– Përdhesa: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Depo.
– Kati i 1-rë: 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Garderobë | 1 Ballkon.
Shtëpia ka vendparkim të jashtëm por ka dhe garazhën rreth 50m².
Shtëpia ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

ID e pronës: 27806
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings