click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Properties List – Sidebar Right

Troje
Në shitje

Truall 1.1 Hektar në #SHITJE në Suhadoll

Trualli ndodhet në Suhadoll, afër ‘Hotel Venus’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastruk ...
Trualli ndodhet në Suhadoll, afër ‘Hotel Venus’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje t ...
11,000.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 96m² në #SHITJE në ‘Anna Reside...

Banesa ndodhet në ‘ANNA Residence’ e cila është duke u ndërtuar nga kompanitë ‘2BA British ...
Banesa ndodhet në ‘ANNA Residence’ e cila është duke u ndërtuar nga kompanitë ‘2BA British Building C’ dhe ‘Keki Co ...
2 1 96.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 65m² neto në #SHITJE në Bregun e Diel...

Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’ ...
Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’. Banesa është e pajisur ...
2 1 65.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, te ‘Rana e Hedhun&# ...
Lokal
E shitur

Lokalet në #SHITJE në qendrën tregtare ̶...

– Kati i 1-rë • Lokali Nr.2‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‏‏‎S=19.2m² • Lokali Nr.2 ...
– Kati i 1-rë • Lokali Nr.2‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‏‏‎S=19.2m² • Lokali Nr.2a ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎‏‏‎ ...
Banesa
Në shitje

Banesë 105.9m² në #SHITJE në ‘Prishtina Prem...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Komp ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Kompleksi ka një vendndodhje ...
2 1 105.90 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 55m² në #SHITJE në “Nartel Cent...

Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Objekti është ...
1 1 55.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 116.75m² në #SHITJE në objektin e Nar...

Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
3 1 116.75 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 105.13m² në #SHITJE në kompleksin ‘Ci...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e ve ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prish ...
3 1 105.13 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 93m² + 40m² në #SHITJE në objektin e ...

Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 99.38m² në #SHITJE në objektin “...

Banesa ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Karakteristikat e banesës janë: mure të tra ...
Banesa ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllak ...
2 2 99.38 m2detajet
2
Troje
E shitur

Truall 50 ari në #SHITJE në Obiliq

Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë ...
Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt n ...
5,000.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings