click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Dodona

Lokal
Me qira

Lokal 60m² me #QIRA te Slovenia e Sportit

Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet tek Slovenia e Sportit, në rrugën Rrustem Statovci, 150 m ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet tek Slovenia e Sportit, në rrugën Rrustem Statovci, 150 metra afër Sheshit. Lokali ...
1 60.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Duplex – Zyre 260m² + 110m² me #QIRA n...

1,500 € / muaji
Banesa ndodhet në lagjen Dodona, afër Parkut të Qytetit. Banesa është tërësisht funksional ...
Banesa ndodhet në lagjen Dodona, afër Parkut të Qytetit. Banesa është tërësisht funksionale dhe është shumë e përsh ...
2 370.00 m2detajet

Compare Listings