KËRKONI
Rezultatet e kërkimit
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 159.6m² me #QIRA te Mati 1

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko G ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Flex Gym. Banes ...
3 2 159.60 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 159.6m² në #SHITJE te Mati 1

239,000 €
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “ ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Fle ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,350 € / m²
Banesa me sipërfaqe 100.3m² ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residence’, te Pri ...
Banesa me sipërfaqe 100.3m² ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residence’, te Prishtina e Re. Kompleksi ka ...
2 1 100.30 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5 ari në #SHITJE në Çagllavicë

144,000 €
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli është i pajisur me fletë ...
500.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 54m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir af ...
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir afër Tirana Lab. Banesa ësh ...
1 1 54.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,700 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Pris ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fros Living është ...
2 195.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 99.63m² në #SHITJE në Rrugën C

Ofrohen për shitje banesa të tipit 99.63m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrug ...
Ofrohen për shitje banesa të tipit 99.63m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë Rrugës C ...
2 1 99.63 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 68.42m² në #SHITJE në Rrugën C

1,400 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të tipit 68.42m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrug ...
Ofrohen për shitje banesa të tipit 68.42m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë Rrugës C ...
1 1 68.42 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 73.36m² në #SHITJE në Rrugën C

1,400 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të tipit 73.36m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrug ...
Ofrohen për shitje banesa të tipit 73.36m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë Rrugës C ...
1 1 73.36 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 128.19m² në #SHITJE në Rrugën C

1,400 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të tipit 128.19m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rru ...
Ofrohen për shitje banesa të tipit 128.19m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë Rrugës C ...
3 2 128.19 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 55m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dh ...
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë mo ...
1 1 55.00 m2detajet

Compare Listings